Get Adobe Flash player

Ana Menü

Foto Galeri

Anket

Hastane hizmetlerimizden memnun musunuz?
 

İstatistikler

Üyeler : 2738
İçerik : 75

ARŞİV

 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarımız

Radyoloji Uzmanlarımız

KBB Uzmanımız

  • Opr.Dr.Mustafa ÖDEMİŞ

Çocuk Cerrahi Uzmanımız

  • Opr.Dr.Refik ARSLAN

Genel Cerrahi Uzmanımız

  • Opr.Dr.Necdet SERTKOL

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlarımız

Laboratuvar Uzmanlarımız

 

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanlarımız

Acil Hekimlerimiz

  • Prt.Dr.Şahin İNAN
  • Prt.Dr.Kamil ÇELİK
  • Prt.Dr.Mehmet DEMİR
  • Prt.Dr.Mehmet SARPKAYA
  • Prt.Dr.Durmuş Ali DENİZ

___________________________________________________________

Deneyimli ve uzman kadromuzla, ileri teknolojiyi kullanarak, en yüksek kalitede sağlık hizmetini sağlamak. insan hayatına değer katmak ve beklentileri aşabilmek için, hizmetimizin her aşamasında güven dolu bir iletişim yaratmak, beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlamak için varız.

 

Opr.Dr.A.Vahap DÖŞ,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drvahapdos.png16.04.1962 tarihinde Antakya'da doğdu.

Antakya Lisesini bitirdi; Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesini kazandı. Trabzon’un Sürmeli ilçesinde 2 yıl mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasına başladı. 5 yıl eğitim gördü. Uzman doktor olarak önce Antakya Sigorta Hastanesi’nde Başhekim olarak çalıştıktan sonra Antakya Doğumevi’nde görev yaptı. 13.01.2009'dan itibaren Özel Mozaik Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde görev yapmakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Opr.Dr.Candemir BİLEKLİ,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drcbilekli.png17.04.1960 tarihinde Uşak'ta doğdu.

1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdi.1991'de Trabzon-Akçaabat-Akçaköy Sağlık Ocağı'nda mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 1997 yılında ihtisas yaptı. İstanbul Haseki Hastanesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'de ardından Antakya Doğumevi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yaptı. 13 Ocak 2009'dan itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde görev yapmakta olup evli 2 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Opr.Dr.Ferit AKKURT,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drferitakkurt.png03.01.1974 tarihinde Kadirli'de doğdu.

1996 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'ni bitirdi.Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi'nde, Şişli Etfal Kadın Doğum Hastanesi'nde ardından Antakya Doğumevi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yaptı.13 Ocak 2009'dan itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde görev yapmakta olup, evli 2 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Opr.Dr.Fevzi GÜNAL,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drfevzigunal.png 12.08.1955 tarihinde Hatayın Reyhanlı ilçesinde doğdu.

Öğrenimine Reyhanlı Oğuzhan ilkokulunda başlayan GÜNAL, ortaokul ve Lise'yide burada okuduktan sonra Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesine başladı, 1979 yılında İtalyanın Verona kentinde bulunan "Ospedole Di Borgo Trenfo" da Kadın Doğum Stajını yaptı ve 1980 yılında öğrenimini başarıyla tamamladı.
1985 yılında Dicle üniversitesi Kadın Doğum Kliniğinde İhtisasını tamamladı. 1987 yılında Antakya Doğumevinde göreve başlayan Günal 2008'in Temmuz ayında buradan emekli oldu ve 13.01.2009 dan itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde göreve başlayan Günal Evli ve 2 çocuk babası olup ayrıca Profösyonel düzeyde Türk Sanat müziğiyle ilgileniyor ve aynı düzeyde Ud Çalmaktadır.

Başa Dön

 

Opr.Dr.Figen MİSKİ,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drfmiski.png27.01.1947 tarihinde Antakya’da doğdu.

1963 yılında Antakya Lisesini bitirdi.
1970 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesini bitirdi.
1977 yılında Zekai Tahir Burak hastanesinden kadın hastalıkları doğum uzmanı oldu.
1997 yılında Antakya Doğum ve Çocuk Bakımevinden emekli oldu.
Serbest muayenehane hekimliğine devam etti. Halen Mozaik hastanesinde mesul müdür yardımcılığında kadın doğum uzmanı olarak çalışmakta. Bir erkek çocuk ve bir kız torun sahibidir.

Başa Dön

 

Opr.Dr.Fehmi Koray ALTUNAY,http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drkaltunay.png

03.10.1972 tarihinde Antakya’da doğdu.

İlkokulu Cemalettin Tınaztepe İlkokulunda, ortaokul ve lise öğrenimini Antakya Özel Ata Lisesi’nde tamamladı. Takiben 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine başladı 1996 yılında Tıp Doktoru oldu ardından Ankara Etlik Doğumevi’nde ihtisas yaptı. 2002 yılında uzmanlık sınavını verdi ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu. Aynı yıl tayini Ankara’ya çıktı. Takiben Antakya’da Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ekim 2002’de öncelikle Yardımcı Doçentliğe ve takiben de Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığına atandı. Tıp Fakültesinin kuruluş aşamasında 9 ay boyunca çeşitli görevler üstlendi. Daha sonra Antakya Doğumevi’ne naklen tayin isteminde bulundu ve naklen atandı. 2003-2008 Yılları arasında Antakya Doğumevinde Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak görev yaptı. Mozaik Hastanesinin kurucu ortağıdır ve halen hastenemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır, Ayrıca Tüp Bebek Uzmanı olup Mozaik Hastanesi Tüp Bebek Merkezinin yöneticisidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Opr.Dr.İlkay ÖDEMİŞ,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/driodemis.png17.02.1975 tarihinde Ordu'da doğdu.

1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi.Aynı yıl Reyhanlı Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini tamamladı. Ankara SSK Doğumevi'nde ihtisas yapan İlkay Ödemiş, Reyhanlı Devlet Hastanesi ve Antakya Doğumevi Hastanesi'nde uzun yıllar Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalıştı.13 Ocak 2009'dan itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmakta olup, evli 3 çocuk annesidir.

Başa Dön

 

Opr.Dr.Münevver ÇOLAKOĞLU,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drmcolakoglu.png21.10.1960 tarihinde İskenderun'da doğdu.

İskenderun Lisesini bitirdi; Hacettepe Üniversitesi Sivas Tıp fakültesini kazandı. Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde 2 yıl mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasına başladı. İhtisasın 3. yılında İngiltere'de Chester Hospital ve Royal İnfirmary'de eğitim gördü. Uzman doktor olarak önce İskenderun'da sonra Antakya Doğumevinde görev yaptı. 13.01.2009'dan itibaren Özel Mozaik Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde görev yapmakta olup evli ve 2 çocuk annesidir.

Başa Dön

 

Opr.Dr.Telal DOĞRUEL,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drtdogruel.png26.01.1964 tarihinde Antakya'da doğdu.

1988 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi.Erzurum'un Olur ilçesinde 1989 yılında mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 1990 yılında Suriye-Şam Damascus Üniversitesi'nde ihtisas yaptı.Antakya Akdeniz Hastanesi'nde uzun yıllar çalıştıktan sonra 13 Ocak 2009 yılında Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak göreve başladı. Telal Doğruel evli, 2 çocuk babasıdır.

Başa Dön

Opr.Dr.Zeynep Gökçe ALTAŞ,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drzgokce.png23.01.1978 tarihinde Antakya'da doğdu.
İlkokulu 23 Temmuz ve Hatay İlkokul'larında, orta ve lise öğrenimini Hatay Osman Ötken Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 2002 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Ardından İstanbul Göztepe SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ihtisasını yaptı. İhtisas döneminde, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi'nde "İdrar Kaçırma" üzerine, Memorial Hastanesi'nde ise "Tüp Bebek" üzerine staj gördü. Şırnak Devlet Hastanesi Kadın Doğum Kliniği'ndeki mecburi hizmetin ardından Antakya Doğumevi Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalıştı. 14 Eylül 2011 tarihinden itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Başa Dön

Opr.Dr.Ümit ZETEROĞLU,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drzgokce.png

 

1972 yılında Antakya'da doğdum.İlkokulu Antakya Cemallettin Tınaztepe İlkokulunda bitirdim. Takiben ortaokul ve liseyi Ankara Yükseliş Koleji'nde tamamladım. 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 1998 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlık eğitimine başladım aynı hastanede uzmanlık sonrası 1 yıla yakın çalıştım. 2003 eylül mecburi hizmete gittiğim Şebinkarahisar Devlet Hastanesinde 5 yıl tek kadın doğum uzmanı olarak çalıştım ve 3'5 yıl Başhekim Yardımcılığı görevinde bulundum. Ekim 2008 yılından Nisan 2009'a dek Giresun Doğumevi'nde çalıştım. Nisan 2009'dan Şubat 2014'e dek Özel Giresun Ada Hastanesinde çalıştım. 2008'den itibaren tüp bebek tedavisi ile ilgilenmekteyim. Şubat 2014'ten itibaren Özel Antakya Mozaik Hastanesi ve Mozaik Tüp Bebek Merkezinde çalışmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.


Başa Dön

 

Opr.Dr.Belgin KOÇAK,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drzgokce.png

03.08.1985 Tarihinde Antakya' da doğdu. İlkolkulu Hatay Nizamettin Özkan ilköğretim okulunda bitirdikten sonra Atatürk ortaokulunda ortaöğrenimini tamamlamıştır.

Lise de Hatay Osman Ötken Anadolu Lisesini kazanmış ve 2003 yılında anadolu lisesinden mezun olup Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp fakültesini kazanmıştır.

2003-2005 yıllarında Dicle Üniversitesinde tıp eğitimi aldıktan sonra burada aldığı birincilik derecesi ile yatay geçiş hakkı kazanmış ve eğitimine Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam etmiştir.

2009 yılında tıp eğitimini tamamladıktan sonra pratisyen hekim olarak Hatay Antakya 11 nolu sağlık ocağında hizmet vermiştir.

2010 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın hastalıkları ve doğum bölümünü kazanmıştır.

2010-2012 yıllarında Celal Bayar Üniversitesinde kadın doğum asistanı olarak çalıştıktan sonra yatay geçiş ile Adana Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesinde asistanlığının son 2 yılını tamamlamıştır.

Ocak 2015-Haziran 2016 tarihlerinde Hakkari Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini yapmıştır.

18 haziran 2016 itibariyle Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum hastanesinde çalışmaya başlamıştır.

Başa Dön

Uzm.Dr.Abdulkadir ARSLAN,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/draarslan.png03.10.1963 tarihinde Antakya'da doğdu.

1988 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'ni bitirdi.1988-1990 yılları arasında Çankırı Bademçay Sağlık Ocağı'nda mecburi hizmetini tamamlayan Abdulkadir Arslan ,1991-1995 yılları arasında İstanbul Bakırköy Çocuk ve kadın Doğum Eğitim Hastanesi'nde ihtisas yaptı.Daha sonra Çorum SSK Hastanesi'nde, Balıkesir Edremit 17.Piyade Tugayı Askeri Hastanesi'nde ardından Antakya SSK Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptı. 10 Nisan 2009 yılından itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde çalışmakta olup, evli 3 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Uzm.Dr.A.Edip GALİ,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/dredipgali.png30.05.1957 tarihinde Antakya'da doğdu.

İlk ve orta öğretimi Ata Koleji'nde, lise öğrenimini Antakya Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1974 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girdi.1983' te Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Pediatri ihtisasına başladı.1988-1989 yıllarında Gaziantep'te mecburi hizmetini yaptıktan sonra , Temmuz 1989'dan itibaren Antakya Devlet Hastanesi'nde çalışmaya başladı.1994 yılında Kalıtsal Kan Hastalıkları Merkezi kurulmasını takiben bu merkezin sorumlu doktorluğunu da yürütmeye başladı.2009 yılı Ocak ayında Devlet Hastanesi'nden emekli olana kadar bu görevi sürdürdü.Emekli olduktan sonra Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde tam zamanlı olarak çalışmaya başladı.

TADAD (Talasemi Dayanışma Derneği)'nin 1991 yılında açılan Hatay Şubesi'nde üye olarak başlattığı çalışmaları, 1994'den beri derneğin Hatay Şubesi Başkanı olarak sürdürmektedir.Türk Pediatri Kurumu ve Türk Hematoloji Derneği üyesidir.

1998 yılında uluslararası Pediatri Kongresi'nde sunduğu bildiri ile en iyi bildiri ödülü kazanmıştır.Talasemi ve Orak Hücreli Anemi konusunda yaptığı çalışmalar nedeniyle 2009 yılında, Türk Hematoloji Derneği tarafından Hizmet Ödülü ile, aynı yıl Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirilmiştir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Uzm.Dr.M.Fatih TOKSÖZ,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drfatihtoksoz.png

06.06.1954 tarihinde Antakya'da doğdu.

1976 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Konya Selçuk Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde ihtisasını 1989 yılında tamamladı. Ardından uzun yıllar Antakya Devlet Hastanesi ve Antakya Doğumevi'nde çalıştı. 13 Ocak 2009' dan itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde çalışmakta olup evli ve 1 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Uzm.Dr.Ferit BÜYÜKAŞIK,

http://www.mozaikhastanesi.com/images/stories/doktor/drfbuyukasik.png

12.11.1962 tarihinde Antakya'da doğdu.

1984 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi.Bilecik Sağlık Ocağı'nda mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 1991 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ihtisasını tamamlayan Ferit Büyükaşık ardından Antakya Doğum ve Çocuk Bakımevi'nde 2009 yılına kadar görev yaptı.Nisan 2009 yılından itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Türk Pediatri Derneği üyesi olan Ferit Büyükaşık, American Academy of Pediatrics kurumundan alınan ''American Heart Association'' belgesine sahiptir.

Başa Dön

 

Uzm.Dr.Nebil EMİR,

01.01.1974 tarihinde Samandağ'da doğdu.

İlk ve orta öğrenimini Samandağ'ında tamamladı. 1993 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimine 1999 yılında aynı fakültede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları dalında devam etti. 2004 yılında mezun olduktan sonra 2005 yılında Elazığ Askeri Hastanesi'nde tabip asteğmen sıfatıyla çocuk kliniği şefi olarak çalışmıştır. 2006–2009 yıllarında İstanbul'da Avicenna Hospital'de fulltime staf hekimlik göreviyle yanısıra part time olarak İnternational Hospital, Acıbadem Bakırköy Hastanesi, Memorial Hastanesi ve en son olarak Metropolitan Florance Nightingale hastanelerinde uzun sürelerde görev almıştır. Ocak 2009'dan itibaren hastanemiz Mozaik Hastanesi'nde yenidoğan yoğun bakım ünitesinde ağırlıklı olarak çalışmakta olup evli ve iki çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Uzm.Dr.Rasim KAMACI,

18.08.1964 tarihinde Samandağ'da doğdu.

Samandağ Lisesi'ni bitirdikten sonra 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Afyonkarahisar Sincan Sağlık Ocağı'nda bir yıl, Samandağ Merkez Sağlık Ocağı'nda altı ay mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 1991-1996 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalında ihtisasını yaptıktan sonra aynı fakültenin yardımcı doçent kadrosunda bir yıl çalıştı. Bu esnada ''Perinatal Hipoksik İskemik Ensefalopatili Bebeklerin Klinik, Laboratuvar izlemi ve Prognostik Açıdan Değerlendirilmesi''konulu araştırmalar yapan Dr.Rasim Kamacı'nın bu konuda yurtiçi ve yurtdışı yayınları mevcuttur.

Daha sonra naklen Antakya Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne tayin olan ve burada yaklaşık 13 yıl görev yaptıktan sonra devlet memurluğundan istifa eden Dr.Rasim Kamacı, Nisan 2009 yılından itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmakta olup evli, 3 çocuk babasıdır.

Türk Pediatri Derneği üyesi olan doktorumuz, American Academy of Pediatrics kurumundan alınan ''American Heart Association'' belgesine sahiptir.

Başa Dön

 

Uzm.Dr.Abdullah ABACIGİL,

26.12.1965 tarihinde Antakya'da doğdu.

1989 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi.Denizli Budan ilçesi Sağlık Ocağı'nda mecburi hizmetini tamamladıktan sonra İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ihtisas yaptı.Yine aynı hastanede Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olarak görev yaptı.Ardından İstanbul Özel Bahat  Hastaneler Grubu'nda ve Van Özel Güven Hastanesi'nde çalıştı.13 Ocak 2009

yılından itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'de çalışmakta olup, evli 2 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Biyokimya Uzmanı Dr.Hasan ÇEVİKER,

20.11.1951 tarihinde Suriye Halep'te doğdu.

Suriye'de liseyi bitirdikten sonra 1970 yılında yüksek öğrenim görmek için Türkiye'ye geldi,
Türkçe öğrendikten sonra Biyoloji bölümünden 1975 yılında mezun oldu.
Hemen Ankara Numune Hastanesinde ihtisasa başladı.
1978 yılında ihtisasını aldıktan sonra Ankarada özel bir hastanenin laboratuvarını kurdu.
Bir kaç ay sonra aynı kuruluşun poliklinik kısmına da laboratuvar kurdu
1979 yılında Antakya Devlet Hastanesine tayin oldu ve 2009 yılında emekli oldu 1980 yılında Çeviker labnoratuvarını kurdu, 1989 yılında Hatay Merkez Laboratuvarını 3 arkadaşıyla beraber kurdu ve 20 sene çalıştırdı, Halen Mozaik Hastanesinde çalışmakta olan ÇEVİKER Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Mikrobiyoloji Uzmanı Dr.Erdoğan BÜYÜKYAZICI,

14.08.1950 tarihinde Ankarada doğdu.

1968'de Ankara Kurtuluş lisesinden mezun oldu ve aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümünü kazanarak  5 senelik yüksek tahsilden sonra Ankara Refik Saydam Merkez Hıfzıssıhha Ensti-tüsünde Mikrobiyoloji ihtisasını tamamladı. 1982 yılında Antakya Halk Sağlığı laboratuvarına Mikrobiyoloji uzmanı olarak tayini çıktı. Laboratuvar müdürü olarak 2000 yılına kadar yaptığı hizmetten sonra emekli oldu ve 2009 yılına kadar serbest laboratuvar uzmanı olarak çalıştı.
Halen Mozaik Hastanesinde çalışmakta olan BÜYÜKYAZICI Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Başa Dön

 

Uzm.Dr.Ulvi DEVİREN,

31.10.1958 tarihinde Antakya'da doğdu.

1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesini bitirdi.Malatya-Pötürge-Tepehan Köyü Sağlık Ocağı'nda mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 1984 yılında Sağlık Bakanlığı Ankara Hastanesi'nda ihtisasa başladı.1989-1991 yılları arasında aynı hastanede baş asistanlık yaptı.Radyoloji Uzmanı olarak 1991-2008 yılları arasında Antakya Devlet Hastanesi'nde görev yaptı.13 Ocak 2009 'dan itibaren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde görev yapmakta olup, evli 2 çocuk babasıdır

Başa Dön.

 


 

....

Giriş Formu

Online Kişiler

Şu anda 3 konuk çevrimiçi

Arama

e-mozaik

Anket

Hastanemizi tercih etmenizde hangi unsurlar etkili oldu?